GEÇMİŞİN TECRÜBESİ, GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ

Şase araçların iskelet sistemidir. Şase araçların tüm parçalarının monte edildiği en büyük bölümüdür. Şase bir aracın güvenliğinin baş unsurudur. Kaza anında çarpma şiddetini göğüsleyen, gerekli kırılma noktalarından kırılarak, kaza şiddetini en aza indiren bölümdür.

Şaselerde kaza sonrası veya bakımsızlık ve araçların ağır iş şartlarında çalışmalarından dolayı bükülmeler burkulmalar yanlık ve kesikler oluşur. Bu sebeplerden dolayı şaselerin düzeltilerek eski haline getirilmesi gereklidir.

Şase düzeltme işlemleri yapılırken;


Şase çarpıklarının düzeltilmesi, araç çap gitme sorunları, damper kasa alt ve üst, şase eğrilikleri, kasa çap kalkmalarının düzeltilmesi, otomatik şase düzeltme, kamyonet, kamyon, tır dorse, dorse damper şaseleri, rahatlıkla kısa zamanda yapılmaktadır.

Araçlarınızın (kamyonet, otobüs, midibüs vb.) şase ile ilgili tüm sorunlarını 54 yılı aşkın tecrübemizle çözüme kavuşturuyoruz. Araç şase düzeltme ve bakım onarım sistemlerimizle sorunlarınızı birlikte çözüme kavuşturalım. Güvenli ve konforlu bir yolculuğa bizimle adım atın.