Sektörde 54. Yıl

1963 yılında İstanbul Rami’de ağır vasıta oto kaporta, boya hizmetinde çalışmak üzere kurulmuş olan ÇALIŞKAN OTO SERVİS, bugün; 30 personel toplamda 3000m² kapalı, 12000m² açık alana sahip İkitelli ve Hadımköy olmak üzere 2 farklı bölgede, ülkemizin otomotiv pazarında önemli bir sorumluluk almıştır.

Firmamız, Mercedes-Benz, Man, DAF, Renault Trucks, Volvo Trucks, Scania, Iveco, BMC, Ford Cargo Trucks gibi bütün ağır vasıta araçların, araç üst yapı kaporta, demontaj ve montaj, boya, bilgisayarlı otomatik şase işleri de yapmaktadır.

ÇALIŞKAN OTO SERVİS finans, idare, yedek parça satış, montaj ve onarım ile idari yapısını oluştururken, işletme noktalarındaki başarılı hizmet ve servis anlayışı ile özel sektörün yanısıra, birçok kamu kuruluşuna ve belediyelere yaptığı hizmetlerle devlet sektörüne güvenle hizmetlerini sürdürmektedir.

ÇALIŞKAN OTO SERVİS’in tüm şubeleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi; TS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında TÜV akreditasyonlu belgeye sahip olup; bu sistemleri tüm iş süreçlerinde başarıyla uygulamaya devam etmektedir.

Avrupa standartlarındaki servis kalitesini, onarım, boya ve şase alanlarına da taşıyarak, damper ve tanker onarımlarının yanısıra yangın söndürme üst yapıları, tuz serici, vakumlu süpürge, ön süpürge ve kar bıçağı ekipmanları, ağır ve hafif iş makinalarının da güvenilir bir şekilde anahtar teslim onarımlarını yapmaktadır.

Şirketimiz 2012 yılı sonu itibariyle İstanbul genelinde 2 şube, 30 personeli ile otomotiv servis sektörünün önemli firmalarından biri haline gelerek, her geçen yıl kendini, personel eğitimleri ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek büyümeye devam etmektedir.

HİZMETLERİMİZ

hizmetlerimiz buton

REFERANSLARIMIZ

referanslarımız buton